Urodziny dla dziecka Poznań i okolice

Jeżeli nie wiesz, gdzie wyprawić urodziny w Poznaniu, doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty papugarni. Przyjęcie zorganizowane w takim miejscu gwarantuje wszystkim uczestnikom ogromną dawkę radości. W trakcie dwóch godzin zabawy na urodzinowo udekorowanej sali solenizant i jego goście mogą zaznajomić się ze światem egzotycznych ptaków. Urodziny w Poznaniu dla dzieci, które zorganizujesz w Kakadu to niezapomniane przeżycie w wyśmienitej atmosferze. Pamiętaj o wszystkich atrakcjach, które przygotowaliśmy dla najmłodszych i skorzystaj z oferty!

TROPIKALNE URODZINY W PAPUGARNI KAKADU

Urodziny dla dziecka Poznań
 • 2h niezapomnianej zabawy
 • Pięknie udekorowana sala Tropikalna, ozdobiona balonami i przystrojonym stołem
 • Nieograniczony czas na hali lotów wśród egzotycznych papug
 • 1 osoba z załogi na wyłączność opowiadająca o życiu papug na hali lotów
 • 2 tace sezonowych owoców oraz 2 dzbanki wody z cytryną i miętą, które ostudzą emocje po wizycie u papug
 • Popcorn/ chipsy dla dzieci
 • Prezent dla solenizanta oraz małe upominki dla pozostałych gości
 • Przepyszny tort z cukierni z  papugą

Cena : 790 ZŁ/10 osób + opiekun
Za każdą kolejną osobę: 35 ZŁ

 

DODATKI

 • PINATA+WYPEŁNIENIE +100 ZŁ
 • SZAMPAN OWOCOWY DLA DZIECI +30 ZŁ
 • ZDJĘCIA POLAROIDOWE JAKO WSPANIAŁA PAMIĄTKA (DLA KAŻDEGO DZIECKA I ZDJĘCIE) +120ZŁ
 • DUŻY DESER LODOWY Z OWOCAMI+10ZŁ/ OSOBA
 • PAKIET RODZICA (KAWA/HERBATA+CIASTO+WEJŚCIE DO PAPUG +35ZŁ/OSOBA

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci Poznań – opis atrakcji

Organizowanie urodzin dla dzieci musi gwarantować im wysoki poziom rozrywki. Na szczęście Poznań, jak przystało na stolicę wielkopolski, ma na swoim obszarze papugarnię Kakadu. Dla dziecka, które obchodzi urodziny oraz dla zaproszonych gości przygotowaliśmy między innymi dwie godziny niezapomnianej zabawy prowadzonej przez naszych pracowników. Dodatkowo organizacja imprez urodzinowych dla dzieci oznacza możliwość nieograniczonego spędzania czasu na hali lotów. Za każdym razem można wtedy na nowo odkrywać fascynujący świat egzotycznych zwierząt. W towarzystwie opiekunów z naszej załogi, którzy doskonale znają każdy szczegół z życia naszych papug, dzieci poznają tajemnice ptaków. Na liście atrakcji, które czekają na zaproszonych gości, znajduje się również pyszny tort z papugą i sezonowe owoce. Smaczności jeszcze bardziej poprawią nastrój uczestników zabawy. Dodatkowo solenizant otrzymuje prezent, a każdy z zaproszonych gości niewielki upominek. Tym sposobem po zakończonych urodzinach pozostają cenne pamiątki. Doceni to zarówno Twoje dziecko, jak i zaproszone osoby.

Kreatywne urodziny dla dzieci Poznań i okolice

Twój pomysł na urodziny może być zaskakujący. Nawet lepiej, gdy taki jest, bo dzieci uwielbiają urozmaicenia. Kreatywnie spędzony przez nastolatków lub jeszcze młodszych gości i solenizanta czas okazuje się strzałem w 10! Nasi opiekunowie gwarantują za każdym razem doskonałą zabawę i zajęcie dla wszystkich osób, które uczestniczą w przyjęciu urodzinowym. Atrakcje wzbogacają przepyszne poczęstunki. Zapoznaj się z listą dodatkowych punktów zabawny, które umilą czas solenizantowi oraz zaproszonym gościom!

Urodziny dla dziecka Poznań Piątkowo – dlaczego warto?

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie zorganizować swojemu dziecku urodziny, pamiętaj, że oferta naszej papugarni to usługi, które wynikają z miłości do zwierząt. Jeśli chcesz, aby solenizant zabrał swoich gości w miejsce, w którym wszyscy poczują się jak na egzotycznej wyspie, skorzystaj z naszej oferty. Pamiętaj również o tym, że wszystkie zaproszone osoby mają okazję z bliska nie tylko zobaczyć, ale również dotknąć i nakarmić barwne oraz egzotyczne ptaki. Te wyjątkowo inteligentne zwierzęta za każdym razem fascynują odwiedzających, a na wycieczki do nas decydują się między innymi:

 • rodziny z dziećmi,
 • grupy szkolne,
 • grupy przedszkolne.

Jeżeli zatem akurat w urodziny swojego dziecka, postawisz na wyjście do papugarni Kakadu, masz gwarancję niezapomnianych wrażeń. To miejsce jest rekomendowane przez ogromną liczbę osób nie tylko z Poznania i okolic. Przyjeżdżają do nas rodziny z dziećmi nawet z bardzo oddalonych rejonów Polski. Dodatkowym powodem, dla którego warto zorganizować urodziny akurat u nas, jest atrakcyjna cena biletów. Za relatywnie niewielkie pieniądze można dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń. Pamiętaj o tym i postaw na urodziny w Kakadu!

KONTAKT
poznan@papugarniakakadu.pl
+48 724 286 476

Call Now Button